Opinie naszych klientów:

Piotr AmroziewiczDamian współpracuje tylko z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki temu wiem, że zawsze mogę liczyć na to, aby szkolenie zaspokajało w pełni pod względem merytorycznym oraz przebiegało
w odpowiedniej atmosferze.

Piotr Amroziewicz
Bank BGŻ S.A
Dyrektor Oddziału Operacyjnego

 

igliński maciejBardzo dobre szkolenie! Nasi handlowcy praktycznie natychmiast po jego ukończeniu mogli wdrożyć poznane narzędzia z odpowiednim efektem. Wiem, że gdy przyszłości będziemy potrzebować podobnego - trafimy również tutaj. Polecam współpracę z CK „Lider”.

Maciej Igliński
dyr. ds. franczyzy Sklep Polski

emilia-rychwalskaSzkolenia odbyte w Centrum Kształcenia „Lider” wpłynęły na całe moje dotychczasowe życie, na to jak teraz ono wygląda i jestem przeogromnie wdzięczna wykładowcom, bowiem dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym na kursach, zwłaszcza z przedsiębiorczości, od niespełna 2 lat prowadzę własną działalność gospodarczą 🙂 PDF referencje - LiwmaArt

Emilia Rychwalska
P.P.H.U. LIWMA ART
liwmaart.pl

 

komentarz--szaryUczestnicy szkolenia zorganizowanego w siedzibie firmy Lider Szkoleń w dniach 02.04-04.04.2014 r., ocenili bardzo wysoko warunki lokalowe i organizacyjne szkolenia. Atmosfera panująca i wystrój pomieszczeń sprzyja tego typu szkoleniom.
Grupa PUP w Gnieźnie, uczestnicząca w szkoleniu z zakresu Flexicurity.

komentarz-niebieskiBardzo profesjonalnie prowadzone szkolenie, organizacja zajęć, oraz zdobyta wiedza w pełni spełniła moje oczekiwania. Osoba prowadząca to bardzo sympatyczna i energiczna kobieta. Pomocna, wyrozumiała i zaangażowana w swoją pracę. Atmosfera na szkoleniu była bardzo pozytywna, współpraca pomiędzy prowadzącą, a grupą szkoleniową była zaskakująco bardzo pozytywna, świetnie się dogadywaliśmy w każdej kwestii. Bardzo wysoki poziom kursu pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Jestem bardzo zadowolona z tego kursu. Z satysfakcją szczerze polecam.
Laura Kapcińska
komentarz--szaryZajęcia bardzo dobrze prowadzone, dobrze przyszykowana prezentacja, dużo dodatkowych materiałów takich jak: faktury, zamówienia itp. Dobrze, że Pani prowadząca potrafiła prowadzić zajęcia elastycznie, odpowiadała na zadane pytania itp. Bardzo miła atmosfera panowała na zajęciach. Dużo zajęć praktycznych – duży plus. Będę mile wspominać ten kurs.
Krystyna Kucharczyk
komentarz-niebieskiSzkolenie z Panią Justyną Drzewiecką było bardzo interesujące i ciekawe. Informacje i treści przekazywane były w sposób zrozumiały. Bardzo dużo zajęć prowadzonych było praktycznie, co pomogło w lepszym zapamiętywaniu materiału. Szkolenie było profesjonalne! Chętnie jeszcze raz uczestniczyłabym w szkoleniu prowadzonym przez Panią Justynę.
Daria Woźnicka
komentarz--szaryZorganizowane w dniach 03 marca 2015 r. do dnia 11 marca br. Prowadzone przez Panią Justynę Drzewiecką szkolenie pt. „Pracownik Administracyjno – biurowy” cechowały się wysokim i profesjonalnym przygotowaniem wykładowcy. Cały kurs został przeprowadzony zgodnie z przedstawionym harmonogramem, całość cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyczyniła się do poszerzenia naszej wiedzy. Doskonały kontakt wykładowcy z uczestnikami. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Centrum Kształcenia „Lider” oraz wykładowcę Panią Justynę Drzewiecką.
Karolina Gorczycka
komentarz-niebieskiMoim zdaniem Moduł I kursu pracownik administracyjno – biurowy był bardzo udany i pozytywny. Pani prowadząca była bardzo sympatyczna i zarazem kompetentna. Dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy. Bardzo ważne było dla mnie to, że miałyśmy bardzo dużo zajęć praktycznych. Były to ciekawe i interesujące zadania. Często trzeba było się zastanowić i pomyśleć. Co było dla mnie ważne to to, że dostaliśmy materiały, z których często korzystaliśmy. Poza tym od Pani Justyny dostaliśmy różne dokumenty, które musiałyśmy stworzyć. Dużym plusem jest to, że każde zadanie było sprawdzane i ewentualne błędy były na bieżąco weryfikowane. Pani Justyna była wobec nas bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Podsumowując oceniam ten kurs bardzo pozytywnie i żałuję, że tak szybko się skończył.
Monika Peszka
 
 

 

Zaufali Nam:


logo_03

logo_52

logo_54

interclick

logo_50

logo_33

wozniak

logo_24

logo_09

logo_30

logo_44

logo_13

logo_16

logo_23

logo_40

logo_42

logo_43

logo_02

logo_32

logo_01

logo_04

logo_05

logo_06

logo_07

logo_08

logo_10

logo_11

logo_12

logo_14

logo_15

logo_17

logo_18

logo_19

logo_21

logo_22

logo_20

logo_25

logo_26

logo_27

logo_28

logo_29

logo_31

logo_34

logo_35

logo_36

logo_37

logo_38

logo_39

logo_41

logo_45

logo_46

logo_47

logo_48

logo_49

logo_51

logo_35

logo_53

wuw

OHP POZNAŃ